hmm a co jeśli włożyć nowe pióra z lublina? tylko nie wiem czy w ogóle warto- czy nie lepeij oryginały od XJ..ale chyba lublin mimo wszystko może wyjść taniej?
w nery jeszcze nie dostałem, ale glową już przyhaczyłem ..dlatego też szukam siłowników ale po co przepłacać skoro można np dołożyć pieniążki do czujnika położenia wału ..bo sądząc po objawach to właśnie jego muszę wymienić..ale to nie na ten wątek:)
dzięki za poloneza- też sprawdzę
Adamek -dzięki sprawdzę
sbb...jak trzeba to i siekierą a i flagi z gwiazdami nigdzie nie uświadczył więc myślę że zaraz się indianie nie obrażą ..poza tym na razie myślę o lekkim lifcie więc rzeczy mniej ważne muszą być zastąpione zamienniko-patentami
Czy są jakieś zamienniki ogólnie dostępne pasujące bez większych przeróbek do cheeroka? klapa metalowa ..aha! tak, dzięki, wiem, mam i używam kija do podpierania klapy , ale już mi się znudziło < PS i nie mówię o klapie od kibla! >
Xj. 9.0 4.0 elpeg no za cholere poniżej 20 nie chce zejść..oponki 31" AT, i spokojna jazda po mieście- wręcz oszczędna:D..na mniej nie liczę bo Laguna 3.0 mi w mieście paliła 15 ..
na długim przelocie autostradą 100 wyszło ok 18..i to mnie dziwi bo tu akurat mogłoby być mniej