Sylwester 2012/2013r z Roztocze4x4.pl

Moderator: Misiek Bielsko

Awatar użytkownika
danti
 
 
Posty: 1208
Rejestracja: pt mar 19, 2010 5:40 pm
Lokalizacja: Zamość
Kontaktowanie:

Sylwester 2012/2013r z Roztocze4x4.pl

Post autor: danti » czw lis 29, 2012 10:46 pm

Witam!

No i wreszcie ten upragniony koniec roku... Zaszłości i troski zostawimy za sobą, przed nami nowy rok, rok pełen nowych wyzwań i perspektyw. Wypadałoby wejść w ten rok z rozmachem i przytupem :) Chcemy Wam zaproponować spędzenie Sylwestra w stylu offroadowo - balowym.

Zaczniemy w poniedziałek, 31.12.2012r. rano. Przed nami będzie kilkadziesiąt kilometrów tras po najpiękniejszych terenach "Małych Bieszczad", jak nazywane są tereny Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego. Do dyspozycji będziemy mieli roadbooki z wytyczonymi ponad 150km tras. Ile przejedziemy będzie zależeć tylko od nas i pogody:) Przewidujemy około 6h zabawy w terenie, z konkursami, ogniskiem, ciepłym posiłkiem, grzanym winem i innymi atrakcjami w trakcie. Chcielibyśmy wrócić na miejsce balu, stadnina http://www.debry.pl, około godziny 16-17. Te 3-4h będzie można przeznaczyć na przygotowania do balu. Oczywiście czas powrotu będzie zależeć tylko od uczestników:) Szkoda byłoby nie skorzystać z okazji, będziemy na stadninie, zrobimy więc nocny kulig po skierbieszowskich debrach.

Sam bal zaczniemy o godzinie 20. Bal poprowadzi bardzo doświadczony DJ. O północy w blasku strzelających sztucznych ogni rozlejemy szampana :) Oficjalne zakończenie imprezy to 4 rano, aaaalleee pewnie zakończy się wraz z ostatnim uczestnikiem:) Na drugi dzień śniadanie w formie szwedzkiego stołu. W razie chęci będzie można wyjechać w teren po śniadaniu sylwestrowym, a spotkanie Sylwestrowe zakończymy wspólnym obiadem.

Można skorzystać z 2 opcji: Samego balu sylwestrowego lub z pełnej opcji offroadowo-balowej.

Więcej informacji na www.roztocze4x4.pl
lub pod numerami telefonów 696 075 492 i 513 691 720

Liczba miejsc ograniczona, a już kilka miejsc jest zajętych!
Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń mija 10.12.2012r.

Zapraszamy do wspólnego uczczenia nadejścia Nowego Roku! :)
Włóczykij po Roztoczu :)

Awatar użytkownika
danti
 
 
Posty: 1208
Rejestracja: pt mar 19, 2010 5:40 pm
Lokalizacja: Zamość
Kontaktowanie:

Re: Sylwester 2012/2013r z Roztocze4x4.pl

Post autor: danti » śr sty 02, 2013 5:56 pm

Tak się bawiliśmy :

Pierwsza odsłona.

A wszystkim Wam w Nowym Roku życzymy stopy błota pod mostami i spełnienia marzeń tych offroadowych i tych mniej błotnych! :)
Włóczykij po Roztoczu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyczne zorganizowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość