Nowy OziCE

systemy nawigacji satelitarnej, odbiorniki i osprzęt

Moderator: Albert_N

Awatar użytkownika
elita
 
 
Posty: 192
Rejestracja: pt lut 04, 2005 3:09 pm
Lokalizacja: Kalisz
Kontaktowanie:

Nowy OziCE

Post autor: elita » pt gru 14, 2007 11:14 pm

Wczoraj wyszedł nowy ozice w wersji 2.0, zmian jest baaardzo dużo, wersja osobna dla windows mobile, pocket pc i dla odblokowanych nawigacji (gołe wince), nie ma wersji dla handheldów.
Z nowości, są 3 metromierze! niestety reset wymaga potwierdzenia Yes/No - proponuję zbiorową petycje, aby chociaż jeden z nich zrobili bez potwierdzenia.
Ekranów jest 15, widoki naprawdę fajne, od kompasu, przez profile wysokościowe (wiem bez barometru, ale w dobrych widocznościach satelit powinny robić).
Ekrany można na PC samemu edytować w setings managerze, więc można zrobić np mape z metromiarką w rogu (tylko ten nieszczęsny reset).
Ogólnie - bardzo mi się spodobał.

Awatar użytkownika
Kostuch
 
 
Posty: 7393
Rejestracja: pn sty 20, 2003 2:17 pm
Lokalizacja: wawa

Post autor: Kostuch » czw sty 10, 2008 4:12 pm

Wersja 2.02

...reset Odometers without a confirmation dialog...

:)2 :)2 :)2
Przed erą internetu, każdy wiejski głupek pozostawał w swojej wiosce.

ODPOWIEDZ

Wróć do „GPS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość